RNC50J5231BPRE7
MFR.Part #
RNC50J5231BPRE7
JLCPCB Part #
C3353481
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors