Y000763K0000B0L
MFR.Part #
Y000763K0000B0L
JLCPCB Part #
C1491795
Description
-55℃~+125℃ 600mW 63kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS