RNC50J5112BSRE631
MFR.Part #
RNC50J5112BSRE631
JLCPCB Part #
C3384943
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors