RNC50J4421BSR36
MFR.Part #
RNC50J4421BSR36
JLCPCB Part #
C3513085
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors