RNC50J1820DSB14
MFR.Part #
RNC50J1820DSB14
JLCPCB Part #
C3440301
Description
-65℃~+175℃ 100mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors