MKP1839510165
MFR.Part #
MKP1839510165
JLCPCB Part #
C3788542
Package
Plugin,D10.5xL26.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 1uF ±10% Plugin,D10.5xL26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS