RNC50H1213BRRE7
MFR.Part #
RNC50H1213BRRE7
JLCPCB Part #
C3479456
Description
-65℃~+175℃ 100mW 121kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors