RN60C8061BBSL
MFR.Part #
RN60C8061BBSL
JLCPCB Part #
C1431066
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors