RER45F3830RC02
MFR.Part #
RER45F3830RC02
JLCPCB Part #
C1571506
Description
10W 383Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance