PRV6SAABBYB25104KA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PRV6SAABBYB25104KA
Description
1 1.22W 100kΩ ±10% ±150ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS