PTF65715K00BXBF
MFR.Part #
PTF65715K00BXBF
JLCPCB Part #
C1442669
Description
-55℃~+150℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors