PTF65215K00BXBF
MFR.Part #
PTF65215K00BXBF
JLCPCB Part #
C1443274
Description
-55℃~+150℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors