PTF65365K00BXEK
MFR.Part #
PTF65365K00BXEK
JLCPCB Part #
C3517938
Description
-55℃~+150℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS