PTF65220R00DYBF
MFR.Part #
PTF65220R00DYBF
JLCPCB Part #
C1443232
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors