PTF651K8000BXEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF651K8000BXEB
JLCPCB Part #
C3397433
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS