PTF65221R00AYBF
MFR.Part #
PTF65221R00AYBF
JLCPCB Part #
C1443205
Description
-55℃~+150℃ 221Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors