Y162725R0000F9R
MFR.Part #
Y162725R0000F9R
JLCPCB Part #
C4198451
Description
-55℃~+150℃ 25Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS