P0805Y5760BBT
MFR.Part #
P0805Y5760BBT
JLCPCB Part #
C4289845
Description
-55℃~+155℃ 200mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount