P0805Y4991BNTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y4991BNTD
JLCPCB Part #
C4344468
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS