P0805Y4991BNTF
MFR.Part #
P0805Y4991BNTF
JLCPCB Part #
C3992724
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS