P0805E4991BNTA
MFR.Part #
P0805E4991BNTA
JLCPCB Part #
C4334758
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS