P0805Y1012BBT
MFR.Part #
P0805Y1012BBT
JLCPCB Part #
C4229275
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount