P0805Y1002BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y1002BBT
JLCPCB Part #
C4140046
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount