P0805H2371FBT
MFR.Part #
P0805H2371FBT
JLCPCB Part #
C4312015
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount