ERJ-HP6F2201V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2201V
JLCPCB Part #
C4228545
Description
-55℃~+175℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS