P0805K1211FBT
MFR.Part #
P0805K1211FBT
JLCPCB Part #
C3946029
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount