CP00051K600KE663
MFR.Part #
CP00051K600KE663
JLCPCB Part #
C1401372
Description
-65℃~+225℃ 1.6kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS