P0805H8453BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H8453BNT
JLCPCB Part #
C3975889
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS