P0805E3092BBTA
MFR.Part #
P0805E3092BBTA
JLCPCB Part #
C4014978
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount