P0402E1021BBT
MFR.Part #
P0402E1021BBT
JLCPCB Part #
C4213292
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount