NTCLE100E3123GB0A
MFR.Part #
NTCLE100E3123GB0A
JLCPCB Part #
C3153190
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 12kΩ 3740K 500mW ±2% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS