MR106100R00TAE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MR106100R00TAE66
JLCPCB Part #
C1368885
Package
Plugin,D6.4xL12.7mm
Description
-55℃~+145℃ 100Ω 250mW Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS