MMB02070C2707FB200
MFR.Part #
MMB02070C2707FB200
JLCPCB Part #
C2080021
Description
-55℃~+155℃ 1W 270mΩ 350V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS