MMA02040E9532BB300
MFR.Part #
MMA02040E9532BB300
JLCPCB Part #
C6305797
Description
-55℃~+125℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS