MKP385530085JPP4T0
MFR.Part #
MKP385530085JPP4T0
JLCPCB Part #
C3805915
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 300V、850V 3uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS