MKP1841410164
MFR.Part #
MKP1841410164
JLCPCB Part #
C3799674
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS