TNPW080580R6BETY
MFR.Part #
TNPW080580R6BETY
JLCPCB Part #
C1357081
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount