ALF20C152EE200
MFR.Part #
ALF20C152EE200
JLCPCB Part #
C1611449
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1500uF 18000hrs@85℃ 200V 22.5mm 4.61A@100Hz 40mm 45mm 81mΩ ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS