HVR2500001243FR500
MFR.Part #
HVR2500001243FR500
JLCPCB Part #
C1741112
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS