ERL322R4300FKEK500
MFR.Part #
ERL322R4300FKEK500
JLCPCB Part #
C3537447
Description
-65℃~+175℃ 1W 2.43Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors