ERL072M4000GKEA500
MFR.Part #
ERL072M4000GKEA500
JLCPCB Part #
C3564906
Description
-65℃~+175℃ 2.4MΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors