ERL055M1000GNBF36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL055M1000GNBF36
JLCPCB Part #
C3380859
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.1MΩ Metal Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors