ERC7049K900BEEK500
MFR.Part #
ERC7049K900BEEK500
JLCPCB Part #
C3388675
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS