BZG03B39-M3-18
MFR.Part #
BZG03B39-M3-18
JLCPCB Part #
C5565743
Description
1 Independent 1.25W 1uA@30V 38.22V~39.78V 39V 40Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS