ERC70252K00BHEK500
MFR.Part #
ERC70252K00BHEK500
JLCPCB Part #
C3545357
Description
-65℃~+175℃ 252kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS