ERC70117R00DHEK500
MFR.Part #
ERC70117R00DHEK500
JLCPCB Part #
C3545606
Description
-65℃~+175℃ 117Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS