ERC653K1600DHEK500
MFR.Part #
ERC653K1600DHEK500
JLCPCB Part #
C3415327
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS