ERC50511R00FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC50511R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3466086
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS