ERC5051R100FKEK500
MFR.Part #
ERC5051R100FKEK500
JLCPCB Part #
C3377292
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS