ERC50365K00BEEB500
MFR.Part #
ERC50365K00BEEB500
JLCPCB Part #
C3404205
Description
-65℃~+175℃ 100mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS